Opis projektu

Przez lata wykonaliśmy wiele projektów m.in. stron www, sklepów www, reklam i wiele innych. Realizowaliśmy zlecenia zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Jednak zawsze jesteśmy szczególni dumni gdy możemy wykonywać pracę dla firm, które swoją własną ciężką pracą przyczyniły się do własnego rozwoju i obecnej pozycji na rynku. Taką firmą jest właśnie przedsiębiorstwo MAG-RYŚ, które dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji w dążeniu do celu zyskało stabilną pozycję na rynku. Przez lata właściciel Ryszard Urbański rozbudowywał warsztat, wdrążał nowe technologie i rozwijał park maszynowy w firmie. To dzięki jego skuteczności oraz pasji do wykonywanego zawodu firma obecnie świadczy usługi w kraju, jak i zagranicą. Nowoczesna narzędziownia, precyzja wykonania orazdoświadczony zespół inżynierów pozwala na świadczenie usługi w zakresie obróbki skrawaniem dla wielu gałęzi przemysłu.

Naszym sukcesem jest przygotowanie nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej strony www skalującej się do urządzeń mobilnych https://www.mag-rys.pl/  Dla firmy MAG-RYŚ wykonaliśmy indywidualny projekt strony www, z którego jesteśmy niezmiernie dumni. Projekt graficzny wykonany w oparciu o odcienie logotypu, który również uległ odświeżeniu.
Ciekawe elementy graficzne oraz profesjonalnie wykonana sesja fotograficzna z pewnością przyczyniają się do efektu końcowego wyglądu strony.

Stronę wykonaliśmy w oparciu o platformę WordPress, który jest łatwy, przyjazny i intuicyjny w obsłudze dla Klienta. Posiada panel administracyjny, który umożliwia między innymi dodawanie, modyfikowanie i usuwanie zarówno tekstów, table jak i grafik. Dopełnieniem strony jest z pewnością profesjonalne nagranie filmowe, które zostało przygotowane we współpracy z naszą firmą: ZOBACZ FILM  Strona spełnia standardy dostępności stron wg WCAG 2.0. Jest w pełni bezpieczna – posiada Certyfikat SSL, który szyfruje dane przesyłane drogą elektroniczną.

Firma MAG-RYŚ realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich. Firma gwarantuje jakość w zakresie produkcji oraz spełnia wymagania i oczekiwania klienta.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca z firmą MAG-RYŚ będzie tak prężnie się rozwijać jak sama firma MAG-RYŚ.