Opis projektu

Częstochowa słynie z wielu miejsc, imprez czy też wydarzeń. Jednak od kilku lat z pewnością o Częstochowie można powiedzieć znacznie więcej z uwagi na organizowaną co roku prestiżową imprezę o nazwie Siatkarskie Andrzejki. W sobotę 24.11.2018 roku miały miejsce 7 Siatkarskie Andrzejki. W hotelu/Restauracji Constancja na jednej sali spotkały się osoby, które od lat dzielą pasję do siatkówki oraz nie stronią od dobrej zabawy tanecznej ;)

Firma Internet Plus z przyjemnością dodała całemu wydarzeniu wdzięku poprzez przygotowanie kompleksowej i jednolitej poligrafii. Cały wystrój sali w czerwieniach i czerni nawiązywał do klimatu Moulin Rouge. Wykonaliśmy między innymi projekty zaproszeń, listy gości oraz breloków. Ponadto przygotowaliśmy system komunikacji wizualnej.

Nie obyło się także bez zdjęć na tle przygotowanej przez Internet Plus ściance prasowej. Jak co roku goście Andrzejkowi mogli uwiecznić swoje przybycie pamiątkowym zdjęciem. Przez całą imprezę był z nami profesjonalny fotograf Kamil Pastusiak www.kampas-sport.eu

Z pewnością gwiazdą wieczoru okazał się czarnoskóry wokalista John James, którego występ odbył się dzięki uprzejmości Dealera BMW Frank-Cars oraz gracza numer jeden w sprzedaży online urządzeń Karcher w Polsce www.myjki.com 😊 Mamy nadzieję, że John James będzie z nami za rok.  Niewątpliwą atrakcją gorącej Andrzejkowej nocy był występ znakomitych artystów, finalistów programu Mam TalentAleksandry Bednarz oraz Łukasza Świrka. Ola i Łukasz zachwycili wszystkich fascynującym i budzącym emocje pokazem pole dance. Po raz kolejny w historii naszych spotkań był z nami znakomity saksofonista – Grzegorz Piwowoński.

Głównym sponsorem 7 Siatkarskich Andrzejek był DEALER BMW FRANK-CARS CZĘSTOCHOWA. Jeden z najnowocześniejszych salonów BMW w Polsce. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w premierze rynkowej dwóch modeli BMW, która miała miejsce w dniu naszej imprezy.  Nasi gości mogli z bliska przyjrzeć się nowemu BMW serii 8 oraz nowemu BMW X5.

Prawdziwą niespodzianką dla uczestników naszej imprezy okazał  puchar Mistrzów Świata w siatkówce halowej. Każdy z uczestników naszego eventu mógł uwiecznić tą wyjątkową chwilę pamiątkowym zdjęciem.

Całość imprezy poprowadził Rafał Pośpiech i znany wszystkim Zygmunt Chajzer. Cały zespół firmy Internet Plus na czele z p.Rafałem Pośpiechem był wsparciem logistycznym całej imprezy.

Film andrzejkowy zrealizowany przez telewizję ORION  jest obecnie jednym z najpopularniejszych filmów produkcji Telewizji Orion. Link do filmu: https://www.facebook.com/telewizjaorion/videos/2210335699181248/UzpfSTEwNjU4MDEyODk6MTAyMTYxNTI3NDA3ODU2Nzc/?q=orion&epa=SEARCH_BOX

Nagrody uświetniły z pewnością to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim, którzy pomogli Nam przy organizacji Andrzejkowej zabawy – z całego serca bardzo dziękujemy za okazałe wsparcie i zaangażowanie!!