Opis projektu

Ciekawy projekt, innowacyjny pomysł i zaskakujący efekt końcowy to efekt współpracy z firmą EFBP Sp. z o.o., dla której stworzyliśmy nowoczesną, intuicyjną oraz przejrzystą stronę internetową. Nie ma rzeczy niemożliwych, ponieważ firma EFBP doczekała się designerskiej wizytówki potwierdzającej ich rzetelność i fachowość w profesjonalnym zabezpieczeniu firm oraz osób prywatnych, pod względem finansowym.

W ofercie znajdziemy kompleksowy plan finansowo-biznesowy oparty o najwyższy standard jakości. Eksperci z doświadczeniem w dziedzinach sport wealth management oraz private bankingu pomogą w zarządzaniu majątkiem oraz zaopiekują się inwestycjami. Zespół wykwalifikowanych ekspertów osobistych działających w oparciu o szeroką wiedzę zdobytą przez lata w zarządzaniu złożonymi strukturami majątku klienta, w działach inwestycyjnych, kapitałowych, prawnych i podatkowych. Kierując się wartościami rodzinnymi, dużą uwagę poświęcają, również zabezpieczeniu najbliższych. Ich model biznesowy oparty jest na wartościach zaufania oraz odpowiedzialności, a celem jest długofalowa współpraca z klientem.

Nasza współpraca z EFPB obejmowała wykonanie jednostronicowej strony internetowej, która byłaby nie tylko przyjemna wizualnie dla oka, ale również funkcjonalna. Bogata ikonografia na każdej z podstron jest niezwykle czytelna i intuicyjna dla użytkownika. Każdy blok graficzny został tematycznie podzielony według świadczonych przez firmę usług – Family Office, Sport Wealth Managment czy usług związanych z pomocą prawną. Ponadto kolorystyka strony w kolorze miedzianego złota w połączeniu z grafitem przywołuje poczucie bezpieczeństwa swoich funduszy inwestycyjnych, co jest świetne dla branży związanej z finansami oraz zabezpieczeniem budżetu.

Animowane kafle graficzne z uwidocznionymi polami działalności, które po najechaniu kursorem wyjaśniają zagadnienie, wyraźne ikonki social mediów oraz wersja responsywna dopasowująca się pod wyświetlacz urządzeń mobilnych to jest klucz do sukcesu, aby móc rozwijać skrzydła na rynku nadzór nad aktywami finansowymi i biznesowymi klienta w firmach rodzinnych.