Opis projektu

Wyzwaniem była dla nas współpraca z nowo otwartym Studiem Figura Częstochowa, mieszczącym się przy ulicy Spółdzielczości 4a, które jest Partnerskim Gabinetem globalnego konceptu modelowania sylwetki: „Studio Figura Internetional”.

Mimo że Nasz Klient miał udostępnioną bazę materiałów graficznych dostaliśmy zielone światło na ich ujednolicenie, udało się oczywiście i we współpracy powstała nowoczesna i bezpieczna strona internetowa, spoty, ulotki, karnety, wizytówki, cenniki i wiele innych potrzebnych w codziennej pracy studia grafik.

Wykorzystując platformę #Wordpress wykonaliśmy przejrzysty projekt w kolorystyce pomarańczu i bieli, wykorzystaliśmy zdjęcia z profesjonalnej sesji. Dopełnieniem strony są opisy urządzeń i zabiegów. Strona została zabezpieczona certyfikatem SSL i jest oceniana jako bezpieczna przez przeglądarki. W zakładce Kontakt umieściliśmy mapę Google Maps, czytelna oferta cennika w postaci katalogu elektronicznego udziela rzetelnych informacji, studio cyklicznie wspiera swoje Klientki kampaniami promocyjnymi o których informuje okienko pop up strony i prężnie działający profil Facebook: https://www.facebook.com/Studio-Figura-Cz%C4%99stochowa-Sp%C3%B3%C5%82dzielczo%C5%9Bci-583583332078047/

Kobiety od zawsze bardzo dbają o swoje ciało, nie są im obce zabiegi kosmetyczne czy obszerny temat odchudzania, zmniejszania, pojędrniania czy odmładzania ciała. Studio Figura Częstochowa pomaga swoim Klientkom zrealizować marzenia o pięknym ciele i świetnym samopoczuciu. Wykorzystuje do tego nowoczesne urządzenia, które w bezbolesny i mało inwazyjny sposób zadbają̨ o ciało oraz skórę: zlikwidują̨ obrzęki oraz cellulit, pomogą zniwelować zbędne centymetry oraz wpływają pielęgnacyjnie na wygląd skóry. W Studio Figura każda z Pań jest traktowana indywidualnie, szczegółowy wywiad pozwala na poznanie nawyków żywieniowych, częstotliwość aktywności fizycznej oraz ewentualne dolegliwości zdrowotnych Klientek Studia. Odpowiednie zabiegi oraz ćwiczenia są dobierane indywidualnie do potrzeb a także dla uzyskania optymalnego efektu w możliwie jak najszybszym czasie. Dopełnieniem ćwiczeń i zabiegów jest konsultacja dietetyczna oraz specjalnie przygotowany program dietetyczny. Spektakularne efekty uzyskiwane są dzięki wykorzystaniu innowacyjnych urządzeń kosmetologicznych, kombajnów kosmetycznych umożliwiających wykonywanie najnowocześniejszych zabiegów w dziedzinie małoinwazyjnych metod walki z postępującym starzeniem skory.

My sprawnie zrealizowaliśmy swój cel – wykonania spójnej poligrafii i funkcjonalnej strony www, ze Studio Figura Częstochowa Spółdzielczości, wiemy też że Studio Figura Częstochowa Spółdzielczości cieszy się dużym zainteresowaniem swoich Klientek. W imieniu Studio Figura Częstochowa Spółdzielczości zapraszamy na pierwszą bezpłatną konsultację. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

Zapraszamy do odwiedzenia bezpiecznej strony: https://www.figuraczestochowa.pl