Opis projektu

maad_txt_logoTo właśnie dla firmy Maad Sp. z o.o. mieliśmy przyjemność zrobić nową wersję strony firmowej, aby spełniała wszystkie nowoczesne standardy. Funkcjonująca od roku 2007, firma działa nie tylko na obszarze Polski, ale również współpracuje z zagranicznymi producentami wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości.

Wśród stale zmieniających się trendów internetowych, nic nigdy nie pozostaje w miejscu, a w Internet Plus wiemy o tym najlepiej. Z tego też powodu, mieliśmy przyjemność podjąć się kolejnej realizacji i pomóc naszemu Klientowi. I tym razem nie mogło zabraknąć informacji technicznych z obszaru izolacji akustycznej czy termicznej.

Nasza współpraca z Maad Sp. z o.o. obejmowała wykonanie nowej strony internetowej, która byłaby nie tylko przyjemna wizualnie dla oka, ale również funkcjonalna. Bogata ikonografia w pasku MENU jest niezwykle czytelna i intuicyjna dla użytkownika. Spójna szata graficzna, która została zaakcentowana kolorystyką granatu i błękitu nadaje witrynie charakteru powagi i profesjonalizmu firmy. Na każdej podstronie można poznać szeroką ofertę, która odnosi się do budownictwa i samochodów ciężkich, opisując technologie stosującą izolacje akustyczne oraz termiczne.

Mamy nadzieję, że dla użytkowników serwisu, korzystanie ze strony internetowej firmy da tyle przyjemności i pozwoli skorzystać z usług, ile nam sprawiło stworzenie jej dla naszego Klienta. To jeszcze nie koniec, wersja responsywna na urządzeniach mobilnych wygląda rewelacyjnie, koniecznie sprawdźcie!