Opis projektu

Jak co roku w Częstochowie miało miejsce wielkie wydarzenie. W ostatni weekend listopada w hotelu/Restauracji Constancja odbyły się po raz 6 Największe Siatkarskie Andrzejki.

 

W tym dniu na jednej imprezie spotkały się w osoby, które od lat dzielą pasję siatkówki oraz nie stronią od dobrej zabawy tanecznej ;)

Firma Internet Plus z przyjemnością dodała całemu wydarzeniu wdzięku poprzez przygotowanie kompleksowej i jednolitej poligrafii. Wykonaliśmy między innymi projekt świecy, która doskonale odzwierciedla Andrzejkowy klimat. Ponadto zrealizowaliśmy projekty zaproszeń, listy gości oraz breloków.

Co ważne goście Andrzejkowi mogli uwiecznić swoje przybycie pamiątkowym zdjęciem na tle zaprojektowanej przez Nas ścianki prasowej.

Niewątpliwą atrakcją gorącej Andrzejkowej nocy był występ znakomitych tancerzy- Niny Tyrki oraz Tomasza Barańskiego. Tancerze bez wątpienia porwali wszystkich gorącym rytmem salsy do Andrzejkowej zabawy.

Cały zespół firmy Internet Plus na czele z p.Rafałem Pośpiechem była wsparciem logistycznym całej imprezy.

Nagrody uświetniły z pewnością to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim, którzy pomogli Nam przy organizacji Andrzejkowej zabawy – z całego serca bardzo dziękujemy za okazałe wsparcie i zaangażowanie!!

Do zobaczenia w przyszłym roku ;)