Opis projektu

Graficzny lifting strony www i stworzenie czegoś pięknego dla wymagającego, ale jakże życzliwego klienta? To nasze drugie imię i prawdziwe wyzwanie. Więc wystartowaliśmy z propozycją graficzną, bardzo udanego projektu i uzupełnieniem merytorycznym treści na stronie OTO Słyszę. Podołaliśmy w 100%, a jaką przyjemnością było pracować z Panią Małgorzatą Urbańską, która od samego początku miała pomysł, jak powinna wyglądać jej strona. Oczekiwanie przerosło najśmielsze oczekiwania i tym możemy się z czystym sumieniem pochwalić.

Fachowa opieka, świetny kontakt z dziećmi i ich opiekunami oraz życzliwość, jak płynie z gabinetu OTO Słyszę. Tak w skrócie można opisać, oczywiście w samych superlatywach gabinet słuchu. Specjalistka z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie Protetyki – Małgorzata Urbańska zaprasza wszystkich do swojego pięknego i jakże przyjaznego gabinetu słuchu, który mieści się przy Placu Daszyńskiego w Częstochowie.

Na 20-lecie gabinetu OTO Słyszę we współpracy z nami klientka zaproponowała DARMOWE BADANIA SŁUCHU, które potrwają przez cały CZERWIEC. Może nadszedł czas, abyś zbadał swój słuch i mógł fachowo rozwiązać wszelkie wątpliwości związane z Twoich słuchem. Gabinet OTO Słyszę oferuje – Audiometrię Zabawową, Badania Kliniczne Słuchu, Dobór Aparatów Słuchowych, Leczenie Szumów Usznych oraz Diagnostyki Dorosłych i Dzieci.

Zastanawiacie się, co zmieniliśmy? OTO Słyszę w przejrzysty i kreatywny sposób ma nowe życie! Zaproponowaliśmy dodanie ikon szybkiego dostępu, w sposób ikonograficzny oraz tekstowy poprawiliśmy slajder na stronie głównej, ponadto w każdej podstronie dodaliśmy opisy tekstowe oraz graficzne uzupełnienie, aby każdy wiedział, o czym mowa. A co jest największą niespodzianką na stronie – TEST SŁUCHU, gdzie możesz przetestować swój słuch w domu oraz darmowe porady na blogu! Strona została dopasowana do urządzeń mobilnych – responsywność była tylko wisienką na torcie tej okrągłej rocznicy 20-lecia gabinetu OTO Słyszę, na którą serdecznie zapraszamy, zarówno tych małych pacjentów, jak i tych dorosłych!