Opis projektu

W marcu tego roku z ogromną przyjemnością wykonaliśmy stronę www dla jednego najbardziej przyjaznych miejsc dla dzieci – Miejskiego Przedszkola nr 38 w Częstochowie. Stworzenie strony www dla Przedszkola było dla nas nie lada wyzwaniem, ale zarazem przyniosło nam mnóstwo satysfakcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających rodziców oraz grona pedagogicznego wykonaliśmy przejrzysty projekt strony www.

Projekt graficzny oparty na żywej, przyjaznej i wesołej kolorystyce. Dopełnieniem strony są ciekawe elementy graficzne pomagające w nawigacji strony oraz ciekawe zdjęcia. Całość doskonale komponuje się z kolorowym, tematycznym Logo. Strona zbudowana w oparciu o platformę WordPress. System WordPress jest łatwy, przyjazny i intuicyjny w obsłudze.  Posiada panel administracyjny umożliwiający między innymi dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik, zdjęć.

Jest to miejsce, które zapewnia Dzieciom możliwość rozwoju, wspólnej zabawy oraz nauki w bezpiecznych i przyjaznych warunkach dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych. Przedszkole znajduje się w wolnostojącym budynku przy ul. Okulickiego 63 z pięknym ogrodem. Wyposażone jest w przestronne i atrakcyjnie zorganizowane sale do pracy oraz zabawy z dziećmi. Należy wspomnieć także o tym, iż Miejskie Przedszkole nr 38 posiada bardzo dobrze wyposażoną kuchnię, która z pewnością zadowoli podniebienia nawet największych niejadków. Dla grona pedagogicznego przedszkola bezpieczeństwo i rozwój Twojego Dziecka jest najważniejszy.

Mamy nadzieję, że strona www będzie idealnym dopełnieniem ciepłej i domowej atmosfery panującej w przedszkolu.

Zachęcamy do obejrzenia ;)