Opis projektu

Mieliśmy przyjemność zaprojektować i wykonać w pełni responsywną stronę internetową dla Jasnogórskiego Chóru Chłopięco – Męskiego ,,Pueri Claromontani”. Powstał na początku 2003 roku w narodowym sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze. Chór Jasnogórski prowadzi swoją działalność już od ponad 15 lat.

Strona jest minimalistyczna utrzymana w ciepłej kolorystyce. Platforma WordPress, na której postawiona jest witryna umożliwia łatwe zarządzanie treścią, co umożliwia intuicyjne i niezwykle proste obsługiwanie strony. W 2005 roku posługę dyrygenta Chóru Chłopięco-Męskiego ,,Pueri Claromontani” podjął kompozytor i organista jasnogórski dr Jarosław Jasiura. Od tamtego czasu pod fachowym okiem pana Jasiury odbyło się wiele uroczystości i koncertów związanych z Sanktuarium Jasnogórskim. Szczere zaangażowanie, poświęcenie oraz wiara w talent każdego podopiecznego ukazują, że można osiągnąć to co dla wielu osób wydaje się być nieosiągalne. Każdy koncert realizowany jest z przyjemnością tak, aby na długo pozostawał w pamięci widzów.

Dziękujemy, że możemy uczestniczyć w procesie rozwoju chóru poprzez wykonanie nowoczesnej i bardziej funkcjonalnej strony internetowej.