Opis projektu

Współpracujemy z najlepszymi.

Jesteśmy podekscytowani i chętnie pokażemy nasz najnowszy, dopracowany przez naszych specjalistów projekt, w którego realizacji mieliśmy przyjemność uczestniczyć i którego jesteśmy częścią.

Oto nasz Klient – ambitny zdobywca wielu nagród, stale i świadomie się rozwijający zarówno osobiście jak i zawodowo, współpracujący z najlepszymi – dziękujemy za zaufanie 🙂, pełen nowych pomysłów, inspiracji, energii i mobilizacji do działania. Poznajcie:

XL LOGISTICS wiodącego operatora branży logistycznej o międzynarodowym zasięgu i ich nową stronę internetową.
Chcemy również wspomnieć o skutecznej współpracy przy tworzeniu strony z niekwestionowanym autorytetem, trenerem rozwoju osobistego i couchem, który swoim warsztatem i wiedzą objął również współpracę w zakresie tego projektu. Poprzeczka postawiona wysoko, współpraca wymagająca, która dostarczyła nam wielu emocji, satysfakcji, wielopłaszczyznowego spojrzenia, a także rozwoju.

Zakres współpracy pomiędzy Internet Plus a XL LOGISTICS to między innymi: projekty graficzne, dbanie o spójną wizualizację marki, spoty rekrutacyjne, reklamowe, nowoczesna strona internetowa w wersji mobilnej i desktopowej, opieka programistyczna i serwerowa itp.

Dużą radość dała nam optymalizacja strony , zresztą sami zobaczcie: https://pagespeed.web.dev/…/https-xl…/ojrj8oatl7…

Potrzebujecie rzetelnego przewoźnika? zajrzyjcie na stronę i nawiążcie satysfakcjonującą współpracę.