Opis projektu

 

W sobotę 20 listopada 2021 roku mieliśmy przyjemność świętować w Częstochowie Jubileusz 10-lecia Siatkarskich Andrzejek. Impreza miała charakter charytatywno-sportowego eventu i odbyła się w Hotelu/Restauracji Constancja.

Od 10 lat Agencja Eventowa Internet Plus z zaangażowaniem zajmuje się logistyką i oprawą wydarzenia. W tym roku również dołożyliśmy wszelkich starań przygotowując program artystyczny, listę gości, grafiki, animacje na telebimy, które były dopełnieniem architektury wnętrz i wystroju.

Jedną z atrakcji była przygotowana przez naszego partnera głównego dealera BWM Frank-Cars – (www.bmw-frankcars.pl) premiera BWM Serii 4 Gran Coupe i BWM iX. Nasz partner zadbał, aby spośród gości wylosować weekendową przejażdżkę jednym z dwóch samochodów !

 

Przy wejściu na teren imprezy, gości witały modelki prezentujące wspaniałe kreacje naszej częstochowskiej projektantki Wioletty Podsiadlik (www.podsiadlik.fashion). Kreatorka mody świetnie przedstawiła i odwzorowała na tkaninach obrazy artysty Bartosza Frączka (https://fraczek.art), upamiętniając 25-lecie jego pracy. Goście trzymając w ręku powitalnego drinka, mogli już od wejścia podziwiać i zachwycać się kreatywnością i talentem Pani Wioletty. Wyjątkowi stawiali swą nogę na czerwonym dywanie!

Andrzejki w Częstochowie poprowadził znany z poprzednich imprez duet – Zygmunt Chajzer i Rafał Pośpiech- współwłaściciel firmy Internet Plus (www.iplus.com.pl).
Na gości czekały wspaniałe nagrody przygotowane przez partnerów i sponsorów imprezy.

 

 

O wysoki poziom części artystycznej i dobrą zabawę zadbali artyści występujący na żywo – John James / Dj Loui / Grzegorz Piwowoński / VDV Vlodecki / DJ Function / Mad Mike.

Zaskoczeniem dla uczestników był przygotowany przez KOKU SUSHI (https://kokusushi.pl/sushi-bary/ul-wielunska-4/) słodki tort sushi premium ! Pani Roksana Drążek reprezentująca również firmę Balonowy Świat – GoDan Strefa Uśmiechu Krzepice, była również odpowiedzialna za genialną balonową dekorację sali.

Całość nie odbyłaby się bez upamiętniania pięknych chwil przez jednego z najlepszych fotografów sportowych w Europie –  Kamila Pastusiaka (www.kampas-sport.eu), który do swojej pracy mógł wykorzystać specjalnie przygotowaną z telebimu do zdjęć ściankę.

 

Dziękujemy za zaufanie powierzone przez Stowarzyszenie Twój Plus i możliwość organizacji tej imprezy.

Szanowni Państwo, z chęcią przygotujemy dla Was każdy event.