Opis projektu

Skosztujcie smaku zdrowia!

Częstochowska Lunchownia to pierwsze miejsce na kulinarnej mapie Częstochowy, w którym zjecie zdrowo i świadomie. Wyjątkowe, kolorowe sałatki, wege burgery, obiady, pizza, desery. Wszystko w 100% bezglutenowe i świeże, co potwierdza oznaczenie „menu bez glutenu” przyznawane przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią.

Bogata oferta restauracji cały czas się rozwija, czego przykładem jest możliwość zamówienia tortów wykluczających gluten, czy inne alergeny, jak np. laktoza. By wyjść naprzeciw osobom chcącym świadomie się odżywiać, a równocześnie nie mającym czasu na gotowanie, Lunchownia wprowadziła pozycję, która świetnie sprawdzi się w czasie przerwy w pracy – breakbox, czyli przygotowywane codziennie na świeżo lunche, pakowane w pojemniki i czekające na Ciebie. Do zabrania od ręki – uprzedzamy, rozchodzą się błyskawicznie!

Dla Lunchowni mieliśmy przyjemność przygotować roll up dotyczący właśnie breakboxów, współpracujemy również w zakresie spotów reklamowych, które możecie oglądać na monitorach LCD jeżdżących w częstochowskich tramwajach i autobusach pod banderą CLTV.pl.