Opis projektu

Przyjemnie było po raz drugi móc przygotować oraz poprowadzić II Igrzyska Marketingowe dla PLS – Polskiej Ligi Siatkowej. W rolę prowadzących, którzy integrowali zespoły i pobudzali do wspólnej zabawy byli… Niezawodny Rafał Pośpiech, który czuje się na scenie, jak ryba w wodzie oraz rozkręcający zabawę i nadający jej taneczny ton DJ Miner.

Zgrany duet prowadzących pomyślał o wszystkich uczestnikach igrzysk marketingowych i przygotował mnóstwo gier, zabaw, konkursów integrujących drużyny i zagrzewających do walki. Wszystkie dyscypliny miały przenieść ich we wspaniały świat sportowej rywalizacji.

Tym razem nie mogło zabraknąć dyscyplin wchodzących w skład igrzysk, co powodowało poczucie wiatru w żagle, ducha walki i płomień rywalizacji między zespołami. Ogromne emocje i znakomity humor towarzyszył uczestnikom przez 3 dni w mazurskich Mikołajach.

Internet Plus był odpowiedzialny za przygotowanie layout Igrzysk opartym na logotypach klubów oraz przygotowaniu scenariusza imprezy i zasad wszystkich konkurencji. Ponadto w oparciu o cały layout Igrzysk przygotowaliśmy koło fortuny dla uczestników integracji, dużą tablicę na wyniki, identyfikatory imienne, drewniane medale dla wszystkich uczestników, ponieważ każdy był zwycięzcą oraz materiały pomocnicze, które urozmaiciły całą zabawę!

Naszą specjalnością jest przygotowanie kreacji imprezy od A-Z w oparciu o spójność materiałów reklamowo-marketingowych i zadbamy o każdy detal!