Opis projektu

logo-knopKolejna realizacja, a wraz z nią, zadowolenie naszej Klientki! Pracując wspólnie całym zespołem Internet Plus, wszyscy pracownicy włożyli 100% serca, aby zaangażować się całkowicie w wykonanie profesjonalnego projektu, aby stworzyć nowoczesną witrynę internetową, która będzie zachęcała do skorzystania z profesjonalnych usług Pani Elżbiety.

Co takiego możecie znaleźć na witrynie Pani Elżbiety Knop? Otóż oferuje ona bardzo motywujące i profesjonalne usługi coacherskie, które potrafią odkryć przed każdym drogę do realnego sukcesu! Dzięki nowoczesnym metodom mentoringu, konsultacjom biznesowym, organizowanym szkoleniom i warsztatom, jest w stanie pokazać najlepszą drogę do osiągnięcia wyznaczonego celu!

Nasza współpraca z Klientką obejmowała wiele rozmaitych obszarów. Pierwszym z nich było wykonanie layoutu strony, a w szczególności opatrzenie zaakcentowanie profesjonalnych zdjęć nadesłanych przez Panią Elżbietę poprzez układ, ikonografię, kadrowanie i dobranie kolorystyki. Całość dopełniły przyciski, które pozwalają na pobranie darmowego E-booka oraz nawiązanie bardzo szybkiego kontaktu telefonicznego, aby umówić się na konsultację.

Drugim obszarem prac, było napisanie kodu strony w taki sposób, aby zawierał w sobie wszelkie możliwe funkcjonalności, które mogłyby być potrzebne. Intrygujący wygląd bloga przyciąga oko i zachęci do czytania nowinek, natomiast formularz kontaktowy wraz z mapą dojazdu sprawi, że kontakt będzie niezwykle prosty. Ponadto zoptymalizowaliśmy stronę w taki sposób, aby osiągała ona w wyszukiwarkach jak najwyższą pozycję!

Dzięki wszystkim tym zabiegom strona www.elzbietaknop.pl prezentuje najwyższy standard wykonania, zgodny z najnowszymi technologicznymi trendami w zakresie tworzenia stron internetowych oraz dopasowania strony pod urządzenia mobilne. Ustal strategię biznesową i zbuduj silny zespół z Panią Elżbietą, polecamy w 100%!