Opis projektu

Pragniemy przedstawić Państwu efekty naszej pracy przy kolejnym projekcie strony, tym razem dla polskiej firmy Woodcross produkującej wysokiej jakości krzyże drewniane z drewna olchowego.

Firma Woodcross działa od 1998 roku. Jako firma z doświadczeniem w obróbce drewna oferuje wysokiej jakości produkty religijne dopracowane począwszy od projektu aż do profesjonalnego ich wykonania. W trosce o trwałość produktów, krzyże poddawane są kilkukrotnemu szlifowaniu i lakierowaniu. Długoletnia praca z drewnem oraz szerokie możliwości produkcyjne pozwalają również na wykonanie krzyży przy pomocy unikalnej metody druku UV.

Strona firmy Woodcross ukazuje szeroki zakres asortymentu. W projekcie graficznym postawiliśmy na nowoczesność i minimalizm, aby w prosty i efektywny sposób zachęcić potencjalnego odbiorcę do korzystania z oferty i doświadczenia firmy. Spójna szata graficzna, która została zaakcentowana kolorystyką odcieni brązu nawiązuje do charakteru wykonywanych usług. Potencjalni klienci będą mogli ściągnąć folder PDF, aby zobaczyć dokładne wymiary każdego modelu. Dopełnieniem strony jest z pewnością proste i przede wszystkim tematyczne logo doskonale współgrające z całością. Strona internetowa została dostosowana, aby każdy bez problemu mógł ją zobaczyć na swoim smartfonie czy tablecie – oznacza to, że jest w pełni responsywna.