Opis projektu

Z kolejnym naszym Klientem firmą INTER TRANS sympatyzujemy od wielu lat. Jest to renomowana, dynamicznie działająca i stale rozwijająca się firma z branży samochodowej. Istnieje od roku 1993 świadczy między innymi usługi w zakresie: transportu samochodowego, a także usług z zakresu badań technicznych i obsługi pojazdów samochodowych.

Wykwalifikowany personel zapewnia usługi na najwyższym poziomie, INTER TRANS oferuje doradztwo logistyczne, fachowość, kompletność i terminowość dostaw towarów, oraz pełną realizację zamówień na terenie Europy w jak najkrótszym czasie. Wszystkie pojazdy spełniają europejskie normy ekologiczne EURO-5 i EURO-6, oraz wszelkie wymogi transportowo-techniczne. Każdy pojazd wyposażony jest w system satelitarnego pozycjonowania pojazdu GPS, dzięki czemu w dowolnej chwili można sprawdzić, co dzieje się z powierzonym firmie towarem.

We współpracy z właścicielem INTER TRANSU przygotowaliśmy nowoczesną, zoptymalizowaną i funkcjonalną stronę www. Stworzyliśmy m.in. atrakcyjną koncepcję graficzną strony z funkcjonalnym, intuicyjnym panelem administracyjnym. Strona posiada oczywiście wersję responsywną dla urządzeń mobilnych, oraz jest zabezpieczona certyfikatem szyfrującym SSL. Nasza współpraca sprawiła że źródło informacji w postaci strony www jest adekwatne do jakości oferowanych przez Inter Trans usług.