Opis projektu

Firma TOMDOM działa na polskim rynku od 2005 roku. Firma ta świadczy wszelkiego rodzaju usługi projektowania konstrukcji obiektów budowlanych oraz kompleksowe usługi remontowo-budowlane. Technologia prefabrykacji jest w Polskim budownictwie znana od dawna. Technologia prefabrykacji ma szerokie zastosowanie w budownictwie.

Zastosowanie tej technologii ma znaczny wpływ na przyśpieszenie procesu realizacji inwestycji, jak i jakość budowanych obiektów. Korzystnie wpływa na usprawnienie prac budowlanych, a tym samym skrócenie czasu realizacji obiektów.

Firma ta od początku prowadzonej działalności współpracuje z zakładami prefabrykacji,  jak i deweloperami przy projektowaniu elementów prefabrykowanych obiektów budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego .Głównie zajmuje się projektowaniem prefabrykatów dla potrzeb budownictwa.

Firma ta projektuje:

  • elementy prefabrykowane konstrukcyjne dla developerów, jak i klientów indywidualnych;
  • formy do elementów prefabrykowanych dla zakładów prefabrykacji i nie tylko (stoły, schody, biegi schodowe);
  • formy do nietypowych elementów prefabrykowanych (głowice przy dokach portowych stosowane do cumowania).

Charakteryzuje ich przede wszystkim wysoka jakość wykonywanych usług, solidność oraz terminowość. Firma ta podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia w celu minimalizacji kosztów przy osiągnięciu jak najwyższej jakości.

Firma TOMDOM Koordynuje procesy inwestycyjne, które realizujemy przez cały rok.