Opis projektu

Z naszym Klientem firmą RYBICCY oraz jej właścicielem Stefanem Rybickim stworzyliśmy kolejny projekt. Salon Zegarmistrzowski Rybiccy działający w Częstochowie przy Al. Wolności 19 ma wielu sympatyków i zwolenników zegarmistrzowskiej sztuki, którzy od 70 lat cieszą się pięknem zegarków.

Teraz Stefan Rybicki postanowił być mecenasem częstochowskiej sztuki i udostępnił jedną ze ścian swojej kamienicy, gdzie prowadzi swój firmowy salon i stworzył razem z artystą Tomaszem Sętowskim Mural Rybiccy pt. „Strażnik czasu”.

Mural został zrealizowany od maja do września 2018 roku w sąsiedztwie częstochowskiego dworca kolejowego, autor nazywa go „obrazem na ścianie”. Pokrywa on powierzchnię 1500 m2, jest on największym tego typu malowidłem w Europie i był wyjątkowym wyzwaniem dla Artysty i wspierających go współpracowników. Dzięki firmie zegarmistrzowskiej „Rybiccy”, stało się ono nie tylko dostępnym powszechnie wyrazem piękna, ale jest także symbolem nieograniczonej wolności poetyckiego świata w sztuce Tomasza Sętowskiego.

We współpracy z Panem Stefanem przygotowaliśmy nowoczesną, zoptymalizowaną i funkcjonalną stronę www. Stworzyliśmy m.in. atrakcyjną koncepcję graficzną strony z funkcjonalnym, intuicyjnym panelem administracyjnym, a jej uatrakcyjnieniem jest MENU strony w kształcie animowanego zegara. Ponadto strona została wzbogacona o responsywność, dzięki temu świetnie dopasowuje się do urządzeń mobilnych.