Opis projektu

logo_jura

Jura Club to miejsce łączące profesjonalną oraz wiele lat badań oscylujących w obrębie biomechaniki i fizjologii, mających na celu osiągnięcie jak największej efektywności wysiłku fizycznego, którą Jura Club oferuje nam w postaci treningu Milon. Trening nabiera tutaj nowego znaczenia. W krótkim czasie, prostym i szybkim sposobem osiągamy swoje cele. Dodatkowo przekraczając próg drzwi wejściowych do Klubu objęci zostajemy wyjątkową opieką – gwarantującą nam istotne dla każdego z nas bezpieczeństwo. Kadra trenerska czuwa swoim doświadczonym okiem, dostosowując maszyny do indywidualnych potrzeb wszystkich Klientów.

Naszym zadaniem stało się stworzenie strony internetowej dopasowanej do charakteru działalności Jura Club. Projekt graficzny w głównej mierze bazuje na zdjęciach sprzętu, którymi Klub dysponuje. Utrzymaliśmy witrynę w stonowanej kolorystyce, spójnej ze specyfiką Jury.

Skupiliśmy się również na funkcjonalności strony, zwracając również uwagę na łatwą nawigację witryny. Zdajemy sobie sprawę, że dzięki niej użytkownicy w przystępny sposób odnaleźć mogą interesujące ich informacje.