Opis projektu

Kolejną z naszych realizacji jest projekt nowoczesnej strony internetowej dla firmy Klima Technics, która prowadzi kompleksową działalność w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz ciepłowniczej. Efektami pracy Klima Technics może pochwalić się na terenie całej Polski. Początki funkcjonowania firmy przypadają na rok 2006, jednak budowane doświadczenie w branży miało miejsce już w połowie lat 90.! Czas ten pozwolił firmie zyskać uczciwie wypracowane, zasłużone wysokie miejsce w branży.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz świetnym fachowcom, możecie Państwo liczyć na zakres usług, który sięga od projektów, dostawę urządzeń, po instalację, uruchomienie, montaż i serwis.

Strona klimatechnics.pl została przygotowana z myślą o stworzeniu nowoczesnej, przejrzystej i przystępnej dla użytkowników witryny. Dołożyliśmy wszelkich starań, by projekt graficzny odpowiednio oddawał charakter działalności. Na stronie znajdziecie Państwo wiele zdjęć nawiązujących do tematu i świadczonych usług. Kolejną dogodnością, o którą zadbaliśmy jest przejrzystość i łatwa nawigacja po stronie, pozwalająca na dostęp każdemu potencjalnemu odbiorcy. Informacje o firmie przedstawione są w przyjemny dla odwiedzających sposób. Strona klimatechnics.pl posiada również dopasowaną wersję responsywną, która pozwala na szybki przegląd oferty na każdym telefonie z internetem, w każdym miejscu.

Zachęcamy do zaznajomienia się z przygotowaną stroną oraz usługami firmy Klima Technics.