Opis projektu

Nasza nowa realizacja wystartowała pełną parą! Z pełną satysfakcją, wykonaliśmy projekt nowoczesnej strony internetowej dla naszego Klienta. Witryna, którą uruchomiliśmy, poświęcona jest ekskluzywnym rejsom na futurystycznym jachcie Galeon640Fly. Wyposażony w najnowsze nowinki technologiczne oraz pełen catering zapewni niezwykłe przeżycie. Klient zaprasza na niezapomniany rejs, który na długo zapadnie w pamięci, a z którego zdjęcia doskonale ozdobią album rodzinnych wspomnień.

Niezwykłe wykonanie jachtu prezentuje pełen luksus i prestiż, który z pewnością przypadnie do gustu wyrafinowanym gościom. Doświadczona obsługa zapewni pełen catering, a komfortowe kajuty ugoszczą kunsztownie wykonanym wnętrzem z materiałów najwyższej jakości.

W projekcie postawiliśmy na, jak największą efektywność oraz estetykę wykonania, która nie tylko zachęci potencjalnego odbiorcę z korzystania z oferty, ale również w prosty i przyjazny dla oka przekaże informacje o rejsie życia. Projekt graficzny wykonany został z wielką pieczołowitością, a liczne animacje akcentują niezwykłość oferty.