Opis projektu

logo_1

Z miłości i marzeń powstają rzeczy wielkie, ciekawe i wyjątkowe. Topografię kulinarną Częstochowy uzupełniło właśnie takie miejsce: Manzoni Ristorante Italiano – restauracja stworzona z pasji do włoskiej kuchni i chęci zarażenia tą miłością mieszkańców miasta.

Ta pasja i marzenie zainspirowały nas do stworzenia witryny internetowej dla restauracji Manzoni. Drzwiami, które niczym śródziemnomorską willę otwierają stronę – są wysokiej jakości zdjęcia prezentujące fragmenty wnętrz restauracyjnych sal jadalnych, na żywo zachwycających swoją przestrzenią i subtelnością.

Ponadto, wychodząc z założenia że użytkownik powinien mieć łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji, na górze strony umieściliśmy klikalny numer telefonu, znacznik przekierowujący bezpośrednio do Google Maps, oraz kopertę której kliknięcie pozwoli użytkownikowi szybko skontaktować się z restauracją mailowo. Dla zakochanych w mediach społecznościowych jest ikona Facebook, transferująca prosto na portal. Ikonki są dostępne dla odwiedzającego witrynę nawet po przejściu na poszczególne podstrony.

Jesteście ciekawi serwowanych dań? Na to pytanie odpowie kluczowy element strony, jakim jest menu – stworzone pod okiem nikogo innego, jak samego Giancarlo Russo. Znajdziecie tu szeroki wybór przystawek, dań głównych, czy deserów. Szef kuchni zadbał również o menu dla najmłodszych gości oraz o menu bezglutenowe. Amatorzy wina natomiast znajdą w karcie przebogaty wybór starannie wyselekcjonowanych gatunków z najlepszych włoskich winnic. Uzupełnieniem są przepiękne zdjęcia w galerii potraw, które samym swoim widokiem wywołują uczucie głodu.

I tu naprzeciw użytkownikowi wychodzi sól, podkreślająca smak witryny restauracji Manzoni – formularz rezerwacyjny to łatwy i szybki kontakt z menadżerem restauracji – zawsze wtedy gdy poczujecie w sobie chęć na włoską kuchnię, niedzielny obiad w rodzinnym gronie lub będziecie chcieli zorganizować spotkanie biznesowe – wystarczy, że go wypełnicie a menadżer potwierdzi informację o wolnym stoliku.

Głodni? Zapraszamy na www.manzoni.pl