Opis projektu

Pragniemy przedstawić Państwu efekty naszej pracy przy kolejnym projekcie strony, tym razem dla nowoczesnego gabinetu stomatologicznego Bilscy.

Strona gabinetu stomatologicznego Państwa Bilskich, ukazuje szeroki zakres świadczonych usług dentystycznych w Częstochowie. Wyróżnia ich profesjonalizm, wspaniałe podejście do pacjenta oraz doświadczenie. W gabinecie stosowane są najnowsze metody leczenia stomatologicznego, z objęciem wszystkich obszarów świadczonych usług. Wykorzystywane w gabinecie najbardziej nowoczesne sprzęty i materiały, nie budzą najmniejszych wątpliwości, że wszystko jest na najwyższym poziomie.

Chcąc podtrzymać wysoki poziom gabinetu oraz jego pracowników, zrobiliśmy co w naszej mocy, by sprostać oczekiwaniom i jak najlepiej przygotować projekt strony internetowej, tym samym odwzorować powyższe cechy.

Witryna bilscy.pl została przygotowana na platformie WordPress z możliwością samodzielnej edycji treści. Strona ukazuje się w jasnej, przejrzystej i przystępnej dla potencjalnych pacjentów odsłonie. Projekt graficzny wyraźnie, i w przyjemny sposób przedstawia charakter działalności. Strona zawiera zdjęcia pracowników, gabinetu oraz zadowolonych pacjentów, co zwiększa zaufanie zainteresowanych tematem użytkowników internetu. Zwróćmy również uwagę na łatwą nawigację po stronie, dzięki której możemy w szybki sposób uzyskać i zapoznać się z ważnymi, interesującymi nas informacjami. Strona bilscy.pl oczywiście posiada także wersję responsywną, która obecnie jest nieodłącznym elementem tworzenia stron www.

Zachęcamy do odwiedzenia strony i zapoznania się ze świadczonymi usługami nowoczesnego gabinetu Bilscy.