Opis projektu

Cieszymy się niezmiernie, że mieliśmy przyjemność wykonać nowy sklep dla marki EASY GRASS oraz EASY DETAIL. Te dwie marki udało się w piękny sposób połączyć razem oraz zaprezentować produkty jednej i drugiej z nich.

EASYGRASS to dystrybutor produktów międzynarodowej firmy GRASS, która w swojej ofercie posiada: chemię do myjni samochodowych, kosmetyki samochodowe PREMIUM, chemię obiektową, chemię gospodarczą oraz inne specjalistyczne środki czystości. Firma GRASS działa nieustannie od ponad 15 lat na rynku, oferując swoje produkty w przeszło 50 krajach na całym świecie. GRASS to przede wszystkim jakość produktowa, zrównoważona cena oraz indywidualne podejście do Klienta.

Jeśli posiadacie myjnię samochodową, salon sprzedaży samochodów, firmę transportową, firmę sprzątającą, hotel, restaurację, zakład produkcyjny a może po prostu chcesz używać środków najwyższej jakości do mycia własnego samochodu? Są firmą będącą wyłącznym dystrybutorem na terenie województwa śląskiego oraz opolskiego marki GRASS oraz DETAIL.

Pozostaje nam tylko gorąco zachęcić do zapoznania się z ofertą sklepu, zielona marką GRASS oraz czarną serią DETAIL, które możecie kupić już online.