Opis projektu

Przedstawiamy Państwu efekty pracy przy projekcie powstałym przy współpracy z zespołem profesjonalistów z ISK Sp. z o. o. Opierając się na swoim bogatym doświadczeniu uzyskanym w trakcie 28 lat współpracy z Klientami opracowali nowoczesny magazynowy system informatyczny wspierający rozwój przedsiębiorstw, wspomagający wszystkie procesy zachodzące w magazynie i skuteczne jego zarządzanie. Z usług ISK Sp. z o. o. skorzystało ponad 260 przedsiębiorców takich jak m.in. Nowodvorski czy Unimot.

Opracowany przez nas projekt idealnie współgra z logotypem oraz ogólnym wizerunkiem firmy. Autorskie animacje nawiązują do motywu zawartego w logotypie i dedykowanego produktu. Wyraziste, przyciągające kolory oraz kolorowe grafiki przedstawiające procesy systemowe zachęcają użytkowników do zapoznania się ze stroną. Przekierowania do mediów społecznościowych, pozwolą Wam na bliższe zapoznanie z działalnością firmy. Strona przejrzyście objaśnia funkcje i działanie systemu RapidWMS, przedstawia cały przebieg jego wdrożenia. Znajdziemy na niej wykorzystywane zaawansowane technicznie urządzenia ułatwiające pracę przy magazynie, okraszone dużą ilością zdjęć wraz z ich pełną charakterystyką. Wszystko to zapewnia pełną jasność względem oferowanych przez firmę usług.

Tworzymy strony z myślą o naszym Kliencie, branży w jakiej się porusza oraz przede wszystkim z myślą o grupie docelowej, korzystającej docelowo z naszych rozwiązań. Nowy projekt strony był dopracowywany pod względem funkcjonalności, użyteczności i intuicyjności obsługi dla Klienta końcowego. Znajdziemy na nim formularz kontaktowy, który daje możliwość zapytania o produkt w wersji demo i wypróbowania systemu w praktyce.

Strona jest przejrzysta i intuicyjna w obsłudze, również w angielskiej wersji językowej. Wersja responsywna to nieodłączna część pracy nad każdym projektem strony internetowej. Także w tym przypadku została ona dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki czemu użytkownik będzie mógł sprawdzić ofertę firmy nawet na najmniejszym ekranie.

Warto nadmienić, że zaprojektowany przez zespół ISK Sp. z o. o. system RapidWMS – Informatyczny System Magazynowy WMS, został doceniony i nagrodzony w prestiżowym Konkursie Jurajski Produkt Roku w kategorii e-technologie, e-usługi – gratulujemy :)