Opis projektu

Jura Club to niesamowite miejsce, które w ostatnim czasie rozwinęło się i umocniło swoją pozycję na rynku lokalnym, ponieważ to nie tylko klub oferujący treningi i zabiegi, lecz poszerzona oferta o nowoczesne metody pielęgnacji ciała, zabiegi estetyczne czy też firmowych kosmetyków marki Vagheggi. Pomogą one kobietom w pielęgnacji twarzy i ciała z troską o jej zdrowie. Dzięki Jura Club w krótkim czasie możesz osiągnąć zamierzony cel i wymarzony efekt, o którym marzyłaś! Pod kątem bezpieczeństwa i troski mają dedykowane plany działań treningowych lub zabiegowych.

Jura Club to rodzinna firma powstała z pasją do piękna i zdrowego trybu życia. Ich priorytetem jest zaangażowanie i profesjonalizm. 5-letnie doświadczenie oraz poznanie oczekiwań, pozwoliło podjąć kolejne kroki do udoskonalania siebie i ciągłego rozwoju. Jura Club wprowadziła specjalnie dla Was nowość w postaci kosmetyków ekologicznych włoskiej marki Vagheggi.

Te cuda natury możecie zakupić w sklepie internetowym Jura Club, które nie tylko pozwolą Wam zadbać o urodę, czy pielęgnację, ale także pozwolą na utrzymanie zdrowej kondycję Waszego ciała. Na sklepie internetowym każdy z użytkowników będzie mógł znaleźć produkty według podanych kategorii z problemami skórnymi, na przykład nawilżenie, ujędrnienie, odmłodzenie, lifting czy anti-againg i nie tylko. Dzięki temu markę Vagheggi można poznać jako ekologiczną i 100% naturalną, co przyczynia się do tego, że dbamy o nasze środowisko naturalne, które dzięki nam staje się równie piękne i czyste, o czym można dowiedzieć się z ciekawej ikonografii zastosowanej na sklepie. Ułatwieniem dla klientów jest filtrowanie po liniach kosmetycznych, gdzie można zaznaczyć cerę, kategorię, problemy skórne oraz usługi, które nam odpowiadają. Graficzny katalog marki w wersji online pozwala przybliżyć wszystkie linie kosmetyczne, przez co wybór produktów staje się jeszcze prostszy.

Na stronie głównej każdy może zobaczyć bestsellery marki oraz promocje i zestawy, co może być miłą niespodzianką dla kogoś bliskiego. Oprócz samych produktów kosmetycznych na sklepie można znaleźć usługi w postaci treningów EMS i tlenoterapii, a także zabiegi estetyczne wraz z opisem działań każdego z nich, rezultatami oraz cennikiem na daną partię ciała.  Wiele animowanych elementów pozwala na dostrzeżenie jakości i wartości produktu. Karta produktowa wraz ze szczegółowym opisem zastosowań i typów cery zachęca do zapoznania się z całością asortymentu w sklepie. Wersja mobilna pozwoli zrobić szybkie zakupy każdemu użytkownikowi smartfonu w dowolnym miejscu, co sprawia, że kosmetyki pielęgnacyjne będą Wam towarzyszyć w każdym miejscu, gdzie się znajdziecie.  Delikatny rebrending logo pozwolił Jurze Club zyskać nowe światło na pójście w stronę natury…

Produkty Vaghegii mają naturalny skład, a składniki pochodzące z całego świata oraz naturalne minerały świetnie wpłyną na skórę. Kosmetyki sprawiają, że skóra jest lżejsza, pobudzona i efekty są widoczne w krótkim czasie. Pozwól zadbać o siebie, oddaj się chwili relaksu i odrobinie przyjemności! Zapraszamy do sklepu Jura Club, gdzie znajdziecie nie tylko kosmetyki, ale całą gamę produktów i bogatą ofertę zabiegów dla Was, dzięki którym poczujecie się zrelaksowani i młodsi.