Opis projektu

Mieliśmy ogromny zaszczyt współpracować z mecenatem sztuki Marszand.eu – to była nie tylko niezwykła przygoda do świata kreacji artystycznych oraz sztuki, ale również ogromne wyróżnienie dla zespołu firmy Internet Plus, że możemy wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Marszand.eu to nie tylko fascynujący świat sztuki, który otacza opieką każdego ze swoich artystów, jak również pomoc w promocji artystyczne, organizacji wystaw, wydaniu katalogów z dziełami artysty to kompleksowa opieka nad każdym etapem pracy twórczej.

Mecenat Sztuki Marszand.eu promuje i wspiera rozwój talentów przedstawicieli sztuki współczesnej, zapewniając im m.in. profesjonalną opiekę i mecenat, a także popularyzując twórczość mniej znanych artystów. Są propagatorem sztuki współczesnej wschodzącego pokolenia, które wymaga odpowiedniego szlifu i wprowadzenia na świat sztuki. Tutaj artyści w sposób niezwykły opowiadają o sztuce, ponieważ są to pasjonaci wrażliwi na piękno i odbiór sztuki. Ponadto pomagają w pielęgnowaniu najważniejszych wartości, jakim jest budowanie współczesnego dziedzictwa kulturowego, promocji sztuki oraz otwartości przy tworzeniu własnego portfolio. Popularyzacja także początkujących twórców oraz ich prac, oraz zakorzenienie w świadomości odbiorców wymaga nowego spojrzenia na sztukę współczesną i sprawia, że pragniemy powiększyć dorobek artystycznego świadectwa.

Dzięki temu mieliśmy możliwość stworzenia nowoczesnej, kreatywnej z zacięciem artystycznym strony internetowej, która nie tylko była wyzwaniem graficznym, ale również programistycznym, jak zaprojektować coś wpasowującego się w artystyczne dusze i gusta ogółu odbiorców. Nasze prace graficzne zaczęliśmy od stworzenia i projektu unikatowego logotypu, który będzie kojarzony, zarówno z mecenatem sztuki, jak i Marszand.eu. Każdy znajdzie coś dla siebie – rozbudowana zakładka Artyści pozwalają poznać szczegółowe BIO artysty oraz jego bogate portfolio z zaprezentowanymi dziełami sztuki – pozwala to zapoznać się bliżej z dziełami sztuki wraz ich specyfikacją techniczną. Każdy, kto podąża śladami sztuki, powinien bacznie obserwować zakładkę Wystawy oraz Media o nas, gdzie zastosowaliśmy przejrzysty układ kaflowy, który w sposób niebanalny pozwala dotrzeć do najciekawszych wydarzenia ze świata sztuki, którym patronuje mecenat sztuki Marszand.eu.  Układ graficzny projektu oparliśmy o prace artystów, którzy współpracują z mecenatem sztuki oraz prezentują się świetnie we wszystkich zakładkach. Wersja responsywna sprawia, że wszyscy pasjonaci sztuki będą mogli szybko i w prosty sposób skontaktować się z Marszand.eu i przejrzeć dzieła artystów na ekranie swoich smartfonów.

W późniejszym czasie z łatwością możemy przekształcić stronę w miejsce, gdzie będzie można nie tylko zobaczyć, lecz kupić unikatowe obrazy artystów, za co trzymamy kciuki, co daje możliwość budowania zaufania do mecenatu sztuki współczesne wraz z nowoczesną galerią online.

Życzymy dalszych sukcesów, mając nadzieję, że mecenat sztuki Marszand.eu stanie się miejscem spotkać każdego pokolenia, gdzie każdy będzie mógł porozmawiać o sztuce! Abyśmy mieli więcej możliwości spotkać się w tak kreatywny sposób i zetknąć ze sztuką.

Mecenat sztuki Marszand.eu to:

  • Kształtowanie świadomości odbiorców oraz promowanie młodej sztuki
  • Kreowanie wartościowego świata sztuki przez popularyzację dotąd nieznanych dzieł
  • Szerzenie we własnej świadomości obrazów i umiejętne opowiadanie o sztuce
  • Uwrażliwienie grona odbiorców na piękno sztuki i pokazanie jej niebywałego charakteru
  • Wspieranie młodych artystów w zakresie promocji i pomocy w rozwoju
  • Kultywowanie wartości sztuki, poprzez organizację wystaw, wernisaży, spotkań ze sztuką oraz promocji artystów