Opis projektu

Cover4you jest to prężnie działająca od 1979 roku firma. Wieloletnie doświadczenie wzbudza zaufanie oraz jest gwarancją solidności.
Firma zajmuje się produkcją pokrowców o zróżnicowanych kształtach. W swojej ofercie posiada między innymi pokrowce na narty, wędki, butle gazowe, jak i na garnitury. Stawiają przede wszystkim na jakość, szyte przez nich produkty charakteryzują się estetyką wykonania i doskonałymi parametrami technicznymi.

Wykonują również zlecenia indywidualne. Oferta firmy jest bardzo szeroka i nieustannie się rozszerza.

Jest nam bardzo miło, że to właśnie Nas wybrali na wykonawcę strony internetowej.

Witryna cover4you.eu to prosta w obsłudze strona one-page na platformie WordPress. Projekt graficzny idealnie współgra z logotypem oraz ogólnym wizerunkiem firmy. Wyraziste, przyciągające kolory zachęcają użytkowników do zapoznania się ze stroną. Zamieszczone zdjęcia z realizacji prezentują szeroki wachlarz produktów, jakimi może się pochwalić firma.
Wersja responsywna to nieodłączna część pracy nad każdym projektem strony internetowej. Także w tym przypadku została ona dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki czemu użytkownik będzie mógł sprawdzić ofertę firmy nawet na najmniejszym ekranie.

Zachęcamy do korzystania z usług cover4you.eu