Opis projektu

lagondola_mini

Restauracja La Gondola zaprasza do swoich ciepłych wnętrz, gdzie w otoczeniu weneckich klimatów, znajdziecie Państwo wiele przysmaków ze słonecznej i ciepłej Italii. Restauracja istnieje w Częstochowie od 2006 roku, ale dysponuje rzeszą stałych bywalców. Zarówno Polaków jak i Włochów.
Jej największym atutem jest pyszna pizza przygotowywana na oczach Klienta z bogatą różnorodnością składników, które pochodzą z Włoch. W bogatym menu znajdują się również przekąski, makarony i inne oryginalne potrawy włoskie, a także prawdziwa włoska kawa. To wszystko w lokalu w bardzo przytulnej dzielnicy z dużym parkingiem.

Naszą bardzo udana współpracę z Państwem Romano, właścicielami restauracji, rozpoczęliśmy od przygotowania oryginalnego oddającego charakter restauracji projektu strony internetowej. Kolejne etapy objęły wykonanie  materiałów poligraficznych w postaci wizytówek oraz bonów upominkowych. Specjalnie dla La Gondoli przygotowaliśmy także projekt karty menu o niestandardowym formacie oraz  kopert na sztućce. Przy tak kompleksowej obsłudze nie mogliśmy zapomnieć o kreatywnych formach reklamy: reklamie na samochód oraz wirtualnej wycieczce po niesamowitych salach restauracji.