Opis projektu

uzagloby_logo

Powstały na bazie 19-wiecznych budowli Wrzosowy Dwór to zespół trzech sal konferencyjno – bankietowych. Atrakcyjna lokalizacja na granicy miasta Częstochowy jak i ciekawa architektura czynią to miejsce wyjątkowym. We Wrzosowym Dworze organizowane są wyjątkowe  imprezy okolicznościowe takie jak wesela, chrzciny, komunie, bankiety, konferencje, studniówki oraz wszelkie rocznice.

Realizację projektów rozpoczęto od kreacji logotypu, który utrzymany został w stonowanej kolorystyce oraz przyjemnej beżowej tonacji.

Strona internetowa cechuje się funkcjonalnością, która pozwoliła na podkreślenie oferty  Wrzosowego Dworu. Dzięki atrakcyjnej i ciepłej  wizualizacji  oddano charakter zabytkowej budowli.

Udana współpraca skierowała projekty na tory materiałów poligraficznych. Zachowanie spójnej identyfikacji wizualnej podkreśliło wyjątkowy charakter restauracji. Zarówno bannery reklamowe jak i wizytówki zostały przygotowanie z zachowaniem stonowanej kolorystyki oraz grafik podkreślających historię dworu.

Wirtualna wycieczka przygotowana specjalnie dla restauracji pozwoliła na przybliżenie odwiedzajacym stronę, wyglądu zakamarków i sal Wrzosowego Dworu.