Opis projektu

To był niezwykły, ciekawy i bardzo kreatywny projekt, który mieliśmy przyjemność wykonać. Stara Iglarnia znajduje się obszarze industrialnej przestrzeni w zakątku przemysłowej Częstochowy. Od dziś każdy może zaskoczyć klientów przestronnością swojego biura w loftowym stylu. To świetna inwestycja i jedyna w swoim rodzaju na mapie miasta, którą można zobaczyć na graficznych wizualizacjach.

Dlatego staraliśmy się dla Starej Iglarni wykonać profesjonalny projekt, aby nasz Klient być usatysfakcjonowany w 100%. Industrialno-współczesny styl zaskoczy w ciekawej architektonicznie zabudowie biurowej, którą będzie można oglądać od 2023 roku. Gdzie znajdować się będzie duża powierzchnia parkingowa przed samym biurem przy ulicy Mielczarskiego.

Industrialna przestrzeń biurowa przy Mielczarskiego w Częstochowie to inwestycja unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Pragnąc nadać nowoczesnego, a zarazem loftowego charakteru, postawiliśmy na jasną i stonowaną przestrzeń. Dawna Częstochowska Fabryka Igieł i Wyrobów Metalowych zyskała niezwykły, unikatowy, przemysłowego charakteru dawnej Częstochowy. Znakomita lokalizacja wybrana z ogromną starannością, o doskonałej linii komunikacyjnej oraz blisko wszelkich udogodnień miejskiego życia powoduje, że łatwo odnajdziesz w pobliżu galerię handlową, słynne Aleje, kościoły oraz sklepy i restauracje.

Potencjalni klienci będą mogli ściągnąć zrzut PDF wybranego przez siebie biura, aby zobaczyć rozstaw architektoniczny. Jest to bardzo pomocna funkcja dla tych, którzy szukają swojego wymarzonego biura w industrialnej przestrzeni. Strona internetowa została dostosowana, aby każdy bez problemu mógł ją zobaczyć na swoim smartfonie czy tablecie – oznacza to, że jest w pełni responsywna.