Opis projektu

Stowarzyszenie Twój PlusNasza kolejna realizacja była dla nas wyzwaniem, ponieważ zazwyczaj tworzymy strony www czy projekty graficzne dla branżowych klientów, a tu coś innego, wręcz powiew świeżości.

Mieliśmy przyjemność tworzyć stronę internetową, grafiki oraz teksty na stronę dla Stowarzyszenia Twój Plus.
Częstochowskie Stowarzyszenie Twój Plus jest zrzeszeniem osób fizycznych, które związane jest dla wszystkich zainteresowanych oraz aktywnie działających na rzecz rozwoju kultury fizycznej, rekreacji, turystyki i integracji.

Spełnianie marzeń sportowych czy wspieranie inicjatyw sportowych i kulturalnych, co przedstawia grafika na sliderze głównym, ponadto ciekawa ikonografia i żywa kolorystyka sprawiają, że Stowarzyszenie jest otwarte na innych ludzi. Ponadto strona jest typu one-page i scrollowana w dół, co ułatwia przeglądania jej na urządzeniach mobilnych.

Stowarzyszenie tworzą świetni ludzie skupiający się wokół inicjatyw sportowo-kulturowych, ich działalność w głównej mierze opiera się na pracy społecznej wszystkich członków.

Ich misją jest wszechstronna pomoc w osiągnięciu celów, a co najważniejsze marzeń. Nie zapominajmy, że każdego dnia rośnie pokolenie zdolnych, aktywnych fizycznie, energicznych oraz uśmiechniętych dzieciaków. Zajmują się organizacją eventów charytatywno-sportowych, więc może czas podjąć z nimi wyzwanie i wesprzeć Stowarzyszenie Twój Plus.