Opis projektu

Kochając modę, pokochaliśmy ją jeszcze bardziej, zwłaszcza żeńska część naszego zespołu za sprawą niezwykłej Wioletty Podsiadlik Fashion. Częstochowska projektantka mody, która zrewolucjonizowała wybiegi modowe oraz kolorowe magazyny swoimi świetnymi kreacjami pasującymi do stylu oraz niepowtarzalnej osobowości każdej kobiety.  Strona internetowa dla Pani Wioletty miała być potwierdzeniem jej talentu oraz udziału w ogólnopolskich projektach, pokazach czy targach mody.  To dopiero było wyznanie dla naszego zespołu, stworzyć coś kreatywnego dla jeszcze bardziej kreatywnej i zaangażowanej osoby, jaką jest Pani Wioletta. Wioletta Podsiadlik od wielu lat jest związana z branżą modową, odkryła swoje zamiłowanie do świata mody przez swój świetny gust i wyczucie elegancji, klasy i niebanalności designerskich fasonów.

Współpracę rozpoczęliśmy od zaprojektowania unikatowego logotypu na wizytówki oraz metki produktowej, w tym przypadku mniej i prościej znaczyło więcej, postawiliśmy na logo w neutralnych kolorach, aby logo prezentowało się świetnie na każdej powierzchni czy tkaninie, którą będzie zdobić unikatowym symbolem. Rozpoczęliśmy pracę nad stroną od zebrania świetnego materiału fotograficznego potwierdzającego talent oraz najpopularniejsze kreacje artystki, które idealnie wpasują się w projekt graficzny. Jest on indywidualną grafiką składający się z kolażu zdjęć oraz grafik prezentujących projekty modowe, z kolei nasz copywiriter próbował wydobyć, jak najwięcej informacji na temat zawodu fashion designera oraz samej kreatorki Wioletty Podsiadlik. W ten sposób podczas procesu artystycznego tworzenia powstał projekt, który nie tylko ukazuje niezwykłe kolekcje czy uznanie w renomowanych magazynach modowych tylko budowa marki od podstaw.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy możliwość poznawać tak utalentowane osoby, które nie tylko prezentują krótką historię o sobie, lecz również najważniejsze projekty czy wydarzenia ze światowych wybiegów za pośrednictwem publikacji w social mediach. Strona internetowa stała się prawdziwą kuźnią talentu, który przekształcił się w brylant otoczony stonowaną grafiką przy tylu wspaniałych pracach. Zaś wersja responsywna pozwoli użytkownikom telefonów oraz urządzeń mobilnych na szybkie przejrzenie strony w dowolnym zakątku świata.