Opis projektu

Mieliśmy okazję stworzyć kolejny niesamowity, nowoczesny i dopasowany do indywidualnych potrzeb projekt dla wymagającego Klienta. Stworzenie strony dla firmy Mustaf Dental było samą przyjemnością. Częstochowska firma zajmuje się produkcją jednorazowych produktów dla branży stomatologicznej. Firma kładzie ogromny nacisk na innowacyjne rozwiązania produkcyjne, przez co mogą pochwalić się wysoką jakością oraz praktycznymi wyrobami, które pomagają w codziennej pracy lekarzy stomatologów oraz personelu pomocniczego. W ich ofercie można znaleźć produkty składane i nawijane na rolkę, w postaci śliniaków, serwet i pokrowców na zagłówki.

Strona w jasnej i przejrzystej tonacji, zbudowana na platformie WordPress daje możliwości klientowi zarządzania i administrowania treściami samodzielnie. Nowoczesne i wysuwane menu górne było specjalnie tworzone pod naszego klienta, przez co można je uznać za niestandardowe w porównaniu z innymi stronami internetowymi. Ponadto ciekawe efekty animacyjne powodujące zmianę koloru pozwalają zapoznać się z szerokim wachlarzem produktów dedykowanych gabinetom dentystycznym.

Dopełnieniem efektów prac jest pokazanie szkiców produktów wraz z zawartymi wymiarami oraz cechami charakterystycznymi produktu. Również zapoznanie potencjalnych klientów z certyfikatami związanymi z Systemem Zarządzania Jakością stanowi o najwyższej jakości wyrobu. Wersja responsywna dopasowana pod urządzania mobilne oraz wersja językowa pozwalają dotrzeć do szerokiego grona klientów!