Opis projektu

Od lat z pasją tworzymy strony internetowe.

Z restauracją RONDO Częstochowa współpracujemy nieprzerwanie od kilkunastu lat. Realizujemy kompleksową obsługę dla marki RONDO – Pizzeria, Obiady domowe pod kątem spójnej identyfikacji wizualnej, rozwiązań internetowych i graficznych. Stworzyliśmy m.in.: koncepcje graficzne projektu logotypu, materiałów poligraficznych, ulotek, wizytówek, kart Menu, bannerów reklamowych i oczywiście strony internetowej.

W ostatnim czasie zajęliśmy się delikatnym odświeżeniem wizerunku częstochowskiej pizzerii, zarówno  logotypu, jak również materiałów poligraficznych, banerów promocyjnych, a także opakowaniach produktowych dedykowanych dla pizzy :)

Biznesowo zawsze stawiamy na dopasowanie rozwiązań do aktualnej sytuacji i potrzeb – w tym przypadku branży gastronomicznej. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój zamówień jedzenia ONLINE i rozwojowe  prognozy na najbliższe lata w tej kwestii, wraz z naszym Klientem poszliśmy krok dalej i pokusiliśmy się o coś więcej niż „postawienie” kolejnej eleganckiej strony internetowej. Stworzyliśmy skuteczne narzędzie sprzedaży dla Klientów restauracji, nowocześnie połączone ze sprawną obsługą realizacji zamówienia przez kuchnię :)

O ile za menu i jakość potraw odpowiada Rondo, o tyle za możliwości sprawnego wprowadzania i edycji menu przez obsługę Restauracji, jak również łatwość obsługi, możliwości zmian w trakcie zamawiania online przez jej Klientów – odpowiadamy My.

Projekt Rondo jest projektem z autorską grafiką, zaprojektowaną zgodnie z zasadami spójności identyfikacji wizualnej. Przy realizacji skupiliśmy się na plusach restauracji, główny slider strony informuje nas o tym, co najlepsze w ofercie. Z naszych sprawdzonych informacji wiemy, że pizza ma ręcznie wyrabiane ciasto, a sama jego receptura była pieczołowicie udoskonalana przez właścicieli. Obiady domowe są pyszne, wywodzą się z tradycyjnej polskiej kuchni, sycące placki ziemniaczane i zapiekanki makaronowe cieszące się sporym zainteresowaniem, sprężyste pierogi są ręcznie lepione, a dania bardzo często są serwowane ze składnikami sezonowymi. Polecamy spróbować :)

Tworzymy strony z myślą o naszym Kliencie, branży w jakiej się porusza oraz przede wszystkim z myślą o grupie docelowej, korzystającej docelowo z naszych rozwiązań. Nowy projekt strony był dopracowywany pod względem funkcjonalności, użyteczności i intuicyjności obsługi dla Klienta końcowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, pozwolono Klientowi poza dostępnymi wcześniej możliwościami złożenia zamówienia telefonicznego, za pośrednictwem popularnych portali gastronomicznych lub odbiorem osobistym, na także składanie zamówień ONLINE. Na stronie można się zapoznać z aktualnym Menu Restauracji, złożyć zamówienie, modyfikować składniki pizzy, zamawiać pizzę pół na pół czy stworzyć zaawansowaną kompozycję własną. Płatności można dokonywać online, kartą lub gotówką. Można także wykonać wstępną mailową rezerwację terminu imprezy okolicznościowej.  Jedzenie można zamówić na wynos w dowolnym miejscu, gdyż intuicyjna wersja mobilna sprawia, że zamawiamy szybko swoje ulubione dania przez smartfon, w czym również pomagają ikonki szybkiego kontaktu.  Nowoczesnym rozwiązaniem jest możliwość założenia swojego konta, aby podglądać wcześniejsze zamówienia złożone z poziomu strony, co pomaga stałym bywalcom w odnalezieniu ulubionych dań w historii swoich zamówień.

Złożone zamówienie trafia bezpośrednio do obsługi Restauracji, która bez zwłoki w czasie, przekazuje i pilnuje realizacji zlecenia przez zespół Restauracji. Do absolutnego minimum skróciliśmy czas obsługi, reszta leży w mocach przerobowych i ilości zamówień :)